Як зачарувати кохану

Posted by Admin on 20-06-2013, 06:23 in Сім'я & Відносини

Щоб чоловік був вами зачарований, необхідно навчитися правильно залучати його, спокушати і спокушати. Але справжнього чоловіка не так просто зачарувати, важливо мати не тільки гарну й чарівну зовнішність і веселу вдачу, але і розум.

1. Щоб привабити чоловіка і утримати біля себе, прагніть уникати носити штани, джинси і водолазки. В першу чергу ви повинні бути жіночною, надягайте частіше сукні, спідниці та стильні комбіновані костюми. Будь-якого чоловіка можна зачарувати і спокусити спідницею з розрізом, прозорими колготками і туфлями на високих підборах.

2. Обов'язково будьте сексуальною, без цього ніяк не обійтися. Жіноча сексуальність повинна проявлятися не тільки в одязі, а й у поведінці, жестах і манерах. Зачарувати чоловіка можна граціозною ходою, проникливим поглядом і чарівною посмішкою.

3. При спілкуванні уважно слухайте чоловіка, і тоді він побачить у вас не тільки привабливу жінку, але і приємного співрозмовника. Психологічна атмосфера для чоловіка так само важлива, як і сексуальний потяг.

4. Хоч іноді будьте справжнім стервом. Чоловікам подобаються незалежні, упевнені в собі жінки. Щоб підкорити чоловіче серце, необхідно в першу чергу навчитися любити і поважати себе. Ваш обранець обов'язково буде зачарований вашим почуттям гумору і цілеспрямованістю, тому будьте в його компанії товариською і самовпевненою.

5. Найбільшими ворогами хороших відносин між чоловіком і жінкою вважаються одноманітність і монотонність. Чоловік завжди прагне бути завойовником, тому намагайтеся виглядати іноді беззахисною і загадковою.

6. Щоб чоловік був зачарований вами, поважайте його свободу та інтереси. Адже кожна людина має право на окремий відпочинок та реалізацію своїх захоплень. Давайте можливість йому скучити, і тоді ваш обранець залишиться з вами надовго.

7. Будьте протягом всієї спільного життя чи відносин спокусницею і спокусницею. Тільки від вас залежатиме, станете ви для чоловіка розпочатим романом чи прочитаною книгою....

Відповідь на запитання: Як зачарувати кохану