Як зберегти відносини між чоловіком і жінкою

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Сім'я & Відносини

У будь-яких відносинах рано чи пізно трапляються кризи. Якщо ви з партнером стали рідше спілкуватися, помічаєте один в одному більше недоліків, ніж переваг, часто висловлюєте невдоволення, нервуєтеся, підозрюєте або ревнуєте один одного - значить настав час для удосконалення відносин. Якщо не вжити заходів, ситуація посилиться, і любов навряд чи вдасться зберегти.

1. Поговоріть з партнером по душах. Близькі стосунки не можуть будуватися без довірливого спілкування, відкритості, щирості. Розкажіть коханій людині про те, що не дає вам спокою, що б ви хотіли змінити, до чого прагнете.

2. Попросіть партнера висловити вам свої претензії і бажання. Складність полягає в тому, що чоловіків деколи буває дуже складно вивести на подібні відверті розмови. Вони не люблять поширюватися про почуття і вважають, що всі проблеми у відносинах мають вирішуватися самі по собі. Якщо ви не можете змусити поговорити з вами партнера у звичайній домашній обстановці, запросіть його на романтичний вечір в кафе або ресторан, випийте хорошого вина, створіть сприятливу атмосферу для невимушеного спілкування по душах. У такій ситуації чоловікові не піти від пояснень.

3. З'ясуйте причини того, чому ваші стосунки погіршилися. Це можуть бути непрощені образи, остиглі почуття або навіть зрада. Важливо розуміти для себе, чи дійсно ви хочете докласти всіх зусиль для того, щоб зберегти любов, чи здатні ви зрозуміти і пробачити один одного за всі.

4. Надалі висловлюйтеся про все, що заподіює вам біль, відразу ж. Необов'язково влаштовувати скандали і сварки через це, але з'ясовувати стосунки все ж необхідно. Накопичуючи образи, ви не сприяєте зміцненню відносин. Всі неприємні ситуації повинні озвучуватися. З кожного кута шукайте вихід разом.

5. Приймайте обранця з усіма його недоліками. Якщо ви раптово виразно побачили всі його негативні риси, значить, ваша закоханість пройшла. Кохання - почуття більш реалістичне, але в той же час стабільне і міцне. Тільки прийнявши всі недоліки чоловіки, ви зможете спокійно жити з ним, а не співіснувати, покладаючись на своє терпіння.

6. Щоб зберегти стосунки, потрібно уміти прощати і забувати образи, а також поважати і розуміти почуття один одного. Ніщо так сильно не руйнує довіри, як брехня. Не брешіть партнеру, а якщо помічаєте, що він вам бреше, подумайте, чи зможете ви прожити життя з таким нещирим людиною.

7. Проводьте вільний час разом, зробіть свій дозвілля. Робіть те, що подобається обом - катайтеся на ковзанах, займайтеся велоспортом, відвідуйте басейн, гуляйте, проводите вихідні за містом. Корисно завести загальних сімейних друзів, щоб весело проводити свята в їхньому товаристві....

Відповідь на запитання: Як зберегти відносини між чоловіком і жінкою