Як зберегти кохання

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Сім'я & Відносини

Найпрекрасніше почуття на землі - кохання, як і всяка дорогоцінність, вимагає до себе дбайливого відношення. Щоб зберегти її і зберегти ваші почуття, намагайтеся уникати тих помилок, які можуть призвести до великої біди - втрати любові. Навіть романтичні стосунки цілком можна контролювати.

1. Навіть якщо ви вже дали один одному клятву в любові і вічної вірності та скріпили її печаткою у паспорті, це не привід відноситься до улюбленого людині, Як до своєї власності. Поважайте особистий простір один одного і право іншого на особисту свободу. Це парадоксально, але чим більше вільні партнери у своїх проявах, тим міцніше їх союз.

2. Ще один парадокс любові: ми отримуємо задоволення від того, що віддаємо іншим все, в тому числі, і найдорожче для себе. Не бійтеся бути обдуреними, в будь-якому випадку, те задоволення, яке ви отримали віддаючи, компенсує всі. Випробовуйте радість від того, що доставляєте її іншому.

3. Вмійте знаходити в своєму улюбленому людині все нові, позитивні якості, не ставтеся до нього, як до прочитаної книзі. Самі влаштовуйте несподівані сюрпризи, розвивайтеся, не стійте на місці. Діліться тим новим, що ви дізналися і знайшли. Світ такий цікавий, що нерозумно не користуватися тими можливостями, який він нам дарує.

4. Не намагайтеся змінити один одного, але прислухайтеся до тих зауважень, які висловлює ваш партнер. Спілкуйтеся і говорите про те, що вас дратує, постарайтеся з розумінням ставитися до тих прохань, які висловлює він.

5. Нехай для вас стане звичкою і потребою щоденні обговорення побаченого і пережитого. Діліться один з одним. Запитуйте ради і не забувайте дякувати за допомогу. Уважно ставтеся до проблем партнера і реагуйте на зміну його настрою. Не залишайте його без підтримки, коли він її потребує.

6. Нехай вас не бентежать періоди охолодження, це природні процеси. Люди не можуть постійно перебувати в стані божевільної закоханості і ейфорії - емоціям теж треба відпочивати. Просто перечекайте це і не сумнівайтеся в почуттях своєї коханої людини.

7. Вчіться цінувати і берегти своє почуття, не влаштовуйте істерик і скандалів через дрібниці. Коли дві людини вирішують обьеденить і жити разом, вони повинні розуміти, що їм обом доведеться для цього потрудитися. Зберегти любов можна тільки в тому випадку, якщо заради неї ви готові йти на компроміси і самопожертву. Але вона того варта....

Відповідь на запитання: Як зберегти кохання