Як зачарувати дівчину-скорпіона

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Сім'я & Відносини

Горді, незалежні і абсолютно упевнені в собі, жінки-скорпіони володіють таємничою красою і дивовижною привабливістю для чоловіків. Потрібно достатньо сил і терпіння, щоб привернути увагу і завоювати чарівних Скорпіонш.

1. Дівчата-скорпіони, як правило, натури пристрасні, складні і суперечливі. Якщо ви хочете справити на таку даму враження, постарайтеся як слід попрацювати над своїм образом - зробіть його більш загадковим, незрозумілим, чутливим. При першому знайомстві можна проявити демонстративне байдужість досвідченого спокусника, який лише через деякий час обдарує даму своєю увагою. Такий хід змусить дівчину-скорпіона звернути на вас увагу і пильніше придивитися до вашої персони.

2. Якщо при знайомстві потрібно якось «зачепити» увагу дівчини-скорпіона незвичайною поведінкою, то на першому побаченні потрібно постаратися бути самим собою. Незважаючи на те, що Скорпіонші дуже люблять оригінальність, вони просто не виносять, коли їх намагаються ввести в оману, видаючи себе за когось іншого. Запросіть вашу нову знайому в незвичайне цікаве місце, бажано туди, де можна ненав'язливо поспостерігати за іншими людьми, а після поговорити про свої спостереження.

3. Швидше за все, під час вашого спілкування дівчина буде брати ініціативу в свої руки, намагаючись дізнатися про вас як можна більше інформації. Самі того не помічаючи, ви розповісте про всі свої секрети. Однак вона не поспішить сама розкривати перед вами душу. У розмові будьте уважні: мимохіть загублені слова можуть обернутися проти вас.

4. Навіть не намагайтеся сперечатися з дівчиною-скорпіоном: вона завжди і у всьому права. Справжні Скорпіонші постійно вимагають, щоб було так, як того хочеться їм, і вміють домагатися бажаного.

5. Щоб ваші відносини з подругою-скорпіоном були гармонійними, дуже важливо з самого початку знайомства налагодити емоційний контакт, для неї велике значення грає, як ви дивитеся не її, як слухаєте, як ставитеся до неї.

6. Ніколи і ні за яких обставин не давайте дівчині-скорпіонові привід для ревнощів. Натура пристрасна і вибухова, вона просто не потерпить суперництва, ви повинні цілком і повністю належати тільки їй одній.

7. Жінки-скорпіони дуже люблять сильних чоловіків, готових до постійного протистояння. Скорпіонші зневажають слабкість духу і тих, хто не зміг витримати її тиску. Якщо ви хочете бути поряд з такою жінкою, вам доведеться навчитися «тримати удар» - в іншому випадку, вас просто видалять з рингу вже після першого нокауту....

Відповідь на запитання: Як зачарувати дівчину-скорпіона