Як зачепити дівчину

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Сім'я & Відносини

Якщо ви неодружений чоловік або молода людина, то, можливо, ви шукаєте собі пару. Інтернет знайомства часто приносять тільки розчарування, адже ми уявляємо собі людину до першої зустрічі зовсім по-іншому. Набагато результативніше познайомитися з дівчиною в громадському місці і відразу поспілкуватися. Але для того щоб незнайомка хоча б почала з вами розмовляти, її потрібно чимось зачепити.

1. Підійшовши до дівчини, обов'язково привітайтеся. Це звичайна ввічливість. Наступна фраза повинна зацікавити Дівчину. І банальне питання про час або погоді тут не підійде. Придумайте що-небудь оригінальне, хай і не відповідне ситуації.

2. Подивіться на її зовнішність, знайдіть щось, що говорить про її життя. Якщо ви бачите в її руках зошити, тубус або її руки забруднені чорнилом, задайте питання про дату початку зимової сесії. Якщо дівчина одягнена в спортивний одяг, запитаєте, за який час вона може пробігти стометрівку. Навіть якщо в її зовнішності немає нічого, що могло б дозволити вгадати про її життя, задавайте питання, що стосуються її особисто. Якщо у неї нафарбовані нігті, запитаєте, через який час їй доводиться оновлювати манікюр. Побачивши високий каблук у її взутті, запитайте, скільки він сантиметрів.

3. Велика частина дівчат відповість на запитання. Далі розвивайте тему. Задавайте більше питань про неї самої. Не варто забувати і про компліменти. Тільки відмовтеся від штампів. Наприклад, якщо ви скажете дівчині, що вона красива, результат буде не дуже хорошим. Але задайте їй питання про те, на яке свято вона їде, якщо зараз так приголомшливо виглядає, - і ви можете розраховувати на її прихильну усмішку.

4. Не дивіться оцінююче, не розглядайте її декольте і вона порахує вас особливим. Дивіться їй в очі з часткою захоплення. Не поспішайте просити номер її телефону або домовлятися про зустріч. Ваша мета - зачепити дівчину, щоб вона сама хотіла залишити вам свої координати або зустрітися ввечері.

5. Використовуйте знання про мову тіла. Шкарпетки вашого взуття повинні бути спрямовані в її бік. Використовуйте тільки відкриті пози, не схрещуйте рук або ніг. Підстройте під її ритм дихання. Повторюйте її жести. Всі ці нехитрі прийоми діють на підсвідомому рівні, дівчина буде вам симпатизувати неусвідомлено.

6. З'ясуйте її захоплення. Для цього можна перескакувати з теми на тему. Коли ви визначилися, що їй цікаво, говорите і задавайте питання в цій області. Якщо у дівчини є вільний час, можете відразу запросити її в кафе (Або ресторан, в залежності від ваших фінансових можливостей) і там продовжити спілкування в цьому ж стилі. Візьміть контакти дівчини тільки після тривалого (по можливості) спілкування. Задавайте питання про її номер телефону тільки після того, як будете впевнені, що змогли зачепити дівчину....

Відповідь на запитання: Як зачепити дівчину