Як зважити кота

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Тварини

Деяким може здатися, що така процедура, як зважування кішки - данина простому цікавості. Насправді ж знати вагу вашого вихованця просто необхідно. По-перше, це потрібно для розрахунку норми ліків і необхідних глистогінних препаратів. По-друге, знаючи точну вагу, завжди можна визначити точну кількість корму, яку потрібно дати тварині. Але як же зважити кота?

Вам знадобиться:
кіт, ваги, величезний запас терпіння, сумка або пакет

1. Найпростішим і доступним способом зважування є використання підлогових ваг. Тут все дуже просто. Встаньте на ваги і визначте спочатку свій власний вага, Після цього візьміть на руки вашого кота і встаньте на ваги з ним разом. Різниця, яка тут же буде помітна на циферблаті ваших ваг - і є вага тварини. Просто, швидко і не викликає у кота ніяких неприємних емоцій.

2. Якщо ваш кіт ще дуже маленький, підлогові ваги просто можуть не вловити його вага. Тому тут необхідно користуватися іншими методами визначення. Маленького кошеняти легко зважити на звичайних кухонних вагах, коли він сонний і не дуже багато рухається. Просто посадіть його в чашку ваг і швидко подивіться результат. Єдиним мінусом даного методу є те, що занадто рухливі і стрибучі кошенята можуть відштовхнутися від чашки ногами і перевернути її з великим гуркотом. Намагайтеся проводити вимірювання на кошенятах, які поїли і вдосталь набігалися.

3. Якщо в будинку немає підлогових ваг, кіт дорослий і зважити його потрібно неодмінно, можна спробувати скористатися звичайним безменом. Помістіть тварина в сумку або тканинний мішок з ручками і швидко зважте на безменом. Ключове слово тут «швидко». Справа в тому, що кішки дуже трепетно ставляться до моментів, коли господарі намагаються засунути їх в будь сумки або пакети і починають нестямно кричати і дуже енергійно з них вибиратися. Швидкі поштовхи і підстрибування кота в сумці можуть внести деяку погрішність у ваші вимірювання. Тут вже нічого не поробиш....

Відповідь на запитання: Як зважити кота