Як заробити на собаках

Posted by Admin on 16-07-2013, 03:29 in Тварини

З появою дорогих порід собак багатьом їх розведення на продаж бачиться хорошим джерелом доходів. Крім того, за собакою потрібен професійний догляд.

1. Заздалегідь приготуйте місце для домашніх вихованців. Подумайте, де вони будуть спати, де ви будете їх вигулювати. Розрахуйте все так, щоб у кожної собаки було особистий простір.

2. Подумайте, чи зможете ви багато часу приділяти тваринам. Пам'ятайте, що дорослу собаку потрібно годувати двічі на день, а цуценят набагато частіше - до 6 разів. Якщо у вас не приватні володіння, розрахуйте свій час так, щоб собаки могли гуляти і дихати повітрям щодня. Завершивши попередні приготування, приступайте до основного.

3. Візьміть пару щенят однакової породи. Краще від різних батьків, тоді вас не буде переслідувати думка про скоюване інцесті у вашому домі. Якщо ви хочете продавати цуценят максимально великими партіями, заводите відразу декілька особин обох статей. Собаки можуть давати потомство після року. Це час вам доведеться вкладатися в їх харчування і виховання. Можна завести і дорослих собак, але це теж чревате наслідками - не відомо чого чекати від не вами вихованої собаки.

4. Вступите в клуб любителів цієї породи. Так у вас з'явиться спілкування у відповідних колах. Ви дізнаєтеся про тонкощі розведення цих собак. А коли з'являться щенята, можна буде знайти їм нових господарів через клуб, який напевно, проводить власні рекламні компанії.

5. Розкажіть про нове захоплення своїм знайомим. Викладіть фотографії з домашніми вихованцями в інтернеті. Забавні історії про собачих будні теж з'являться рекламним ходом з вашого боку. Навряд чи залишаться байдужі до милих тварин. Багато, напевно, захочуть взяти собі цуценятка, коли він з'явиться. Пам'ятайте, що сарафанне радіо - найефективніша реклама.

6. Вдосконалюйте своїх собак, водите їх на виставки, нехай вони завойовують нагороди. Батьки-чемпіони - додатковий плюс для потомства. Слідкуйте за зовнішнім виглядом собак. Ніхто не захоче цуценят від неохайних і хворих тварин.

7. Виберіть собі професію ветеринара, щоб допомагати собакам, у яких неміцне здоров'я. Це приносить солідний прибуток.

8. Відкрийте салон краси для собак. Собача шерсть потребує професійного догляду, стрижці і різних процедурах. Це теж приносить хороший дохід.

9. Вигулюйте не тільки свою собаку, але і собак знайомих. Це прибуткове заняття, особливо якщо господарі - зайняті, ділові люди, які не можуть проводити з псом багато часу. Заручившись рекомендаціями знайомих, можна розширювати територію охоплення і набирати клієнтську базу.

10. Дресирують собак, якщо відчуваєте, що знаєте про них все. Виховання і навчання собаки - відповідальний момент для господаря. Дуже багато хто віддасть перевагу довіритися професіоналові, а не експериментувати зі своїм вихованцем....

Відповідь на запитання: Як заробити на собаках