Як зварити гарячий шоколад

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Напої

Шоколад давно відомий своєю здатністю робити наше життя солодшим. Правильно приготований в домашніх умовах напій з нього допоможе швидко зігрітися, розслабитися і насолодитися життям. Щоб не довелося використовувати порошкові сурогати начебто Nesquik, навчитеся готувати гарячий шоколад за всіма правилами.

Вам знадобиться:
- 1 літр молока,
- 200 г класичного темного шоколаду без наповнювачів,
- 2-3 ст. ложки картопляного крохмалю,
- Кориця і ванілін за смаком.

1. Закупити всі необхідні інгредієнти. Майте на увазі, що в цьому випадку можна використовувати не кожен шоколад. Найкраще підійде класична чорна плитка без наповнювачів і бульбашок. Молоко краще всього використовувати з максимальним вмістом жиру. Підійде в принципі будь незбиране (не порошкове) і свіже, але так буде смачніше.

2. В один стакан молока всипте крохмаль тонкою цівкою, постійно помішуючи, щоб не утворилося грудочок. Відставте склянку вбік до повного розчинення крохмалю.

3. Залишилося молоко вилийте в каструлю і поставте її на невеликий вогонь. Шоколадну плитку поламайте на квадратики і починайте потроху додавати в цю ємність, коли рідина підігріється приблизно до п'ятдесяти градусів. Безперервно помішуйте до тих пір, поки молоко не прогріється, і всі шматочки остаточно не розтануть. Не доводьте суміш до кипіння.

4. Введіть в масу розчинений крохмаль. Продовжуйте підігрівати і розмішувати, поки ваш шоколад не почне гуснути. Зніміть каструлю з плити і розлийте вміст по келихах. Подають напій в гарячому вигляді, в якості прикраси можна використовувати той же шоколад, натертий на дрібній тертці або білий для контрасту....

Відповідь на запитання: Як зварити гарячий шоколад