Як зберегти вагітність після викидня

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Сім'я & Відносини

Мимовільний викидень - це важка втрата очікуваного дитини. На жаль, майже кожна четверта вагітність закінчується саме з цієї причини. Тому вчені не припиняють дослідження в даній області, розробляючи нові високотехнологічні способи лікування.

1. Щоб знову завагітніти і народити здорову дитину, постарайтеся зробити все для відновлення свого здоров'я після трагедії, що трапилася. Не ризикуйте і не плануйте нову вагітність раніше, ніж через шість місяців після викидня: дайте можливість організму повністю відновити сили для зародження і розвитку нового життя.

2. Пройдіть повне обстеження на всі види бактеріально-вірусних інфекцій, здайте аналіз на гормони. За допомогою такої комплексної перевірки організму лікарі зможуть з'ясувати причину невдалої вагітності і призначити лікування, яке дозволить уникнути повторення трагедії в майбутньому.

3. Зверніть увагу на свій психологічний стан. Як правило, після втрати дитини воно не найкраще. Із зростанням навантаження на нервову систему зростає і ризик гормональних порушень. В першу чергу страждає репродуктивна функція - процес дозрівання фолікул, тобто самої підготовки до вагітності. Так влаштований організм жінки: у разі яких-небудь неполадок перший, Що дає збій, - яєчники.

4. Задумайтеся про свій спосіб життя, відмовтеся від шкідливих звичок і прийміть ряд профілактичних заходів. Якщо у вас є зайва вага, постарайтеся від нього позбавитися, порадившись із фахівцями: терапевтом, дієтологом і гінекологом. Відомо, що ожиріння підвищує ризик викиднів і ускладнень під час вагітності.

5. Коли довгождана вагітність настане, не відкладайте візит до гінеколога: встаньте на облік якомога раніше. Медицина не стоїть на місці. Нових методик, які допомагають майбутньої матері виносити і народити здорову дитину, з'являється все більше. Постійне спостереження у фахівця допоможе виявити і запобігти загрозі викидня на самому початку її появи. У разі нездужань, при найменшій підозрі на порушення нормального перебігу вагітності не відмовляйтеся від госпіталізації: дотримуватися постільного режиму вдома не вийде. Так що вже краще перестрахуватися.

6. Менше працюйте і більше відпочивайте. Добре висипайтеся (спите не менше восьми годин на добу). Можна приймати заспокійливі настої: пити м'ятний чай, валеріану. Намагайтеся якомога більше часу проводити на свіжому повітрі, краще - в парку або в лісі.

7. Під час епідемії простудних захворювань уникайте великих магазинів та інших місць скупчення людей: захистите себе і майбутнього малюка від небезпечних інфекцій.

8. Вважається, що якщо перша вагітність закінчилася невдало, то наступну необхідно тримати в суворій таємниці. Роблячи так, ви подумки притягуєш до події негативну енергію. Тому діліться очікуванням щастя майбутнього материнства без особливих побоювань, але й без зайвого ажіотажу. Це допоможе вам позбавитися від тривоги і налаштуватися на оптимістичну хвилю....

Відповідь на запитання: Як зберегти вагітність після викидня