Як поліпшити почерк дитини

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Сім'я & Відносини

Багато батьків зустрічалися з проблемою поганого почерку у своїх дітей. В школах проводять різні вправи з правопису, але і цього буває недостатньо для того, щоб дитина писав красивим і рівним почерком. У такому випадку батькам необхідно проводити індивідуальні заняття з правопису.

1. Намагайтеся при перевірці домашнього завдання, заглянувши в зошит дитини, похвалити його за красиво написану букву. Надалі вона буде намагатися писати також і навіть краще, щоб ще раз відчути похвалу в свою адресу.

2. Щоб поліпшити почерк дитини, можна через кальку виводити букви з прописів. Але не змушуйте дитину писати безвідривно. Намагайтеся дати кілька секунд відпочинку після написання кожної букви, щоб полегшити процес правопису.

3. Щоб для дитини заняття листом не були нудними, пишіть з ним міні-есе про проведення поточного дня або перегляді якогось мультфільму. При цьому не забувайте хвалити дитину за правильне написання букви. Можете прочитати або показати його твір членам сім'ї, щоб вони обов'язково виділили позитивним висловлюванням творчість малюка. Це допоможе не тільки поліпшити почерк, але і буде сприяти розвитку творчості та фантазії, вмінню правильно висловлювати свої думки на папері.

4. Для правильного красивого почерку дуже важливо розвивати дрібну моторику дитини. Проводьте з ним заняття ліпленням з пластиліну, малювання олівцями, пензликами, крейдою. Якщо самі вмієте в'язати спицями, дайте дитині кілька початкових навичок, тільки щоб розвинути роботу пальців. Використовуйте також вправи пальчикової гімнастики після виконання занять правописом, щоб кисті рук малюка відпочили.

5. Домашні заняття по поліпшенню почерку дитини значно допоможуть йому стати найкращим з правопису в шкільному класі і добитися пошани серед вчителів, адже зошит - це обличчя учня, а правильний і гарний почерк показує акуратність і працьовитість дитини. Покращуйте почерк своєї дитини, починаючи з першого класу, у дорослому житті йому це вміння обов'язково знадобиться....

Відповідь на запитання: Як поліпшити почерк дитини