Як зварити яйця в пароварці

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Сім'я & Відносини

Електрична пароварка - універсальний кухонний помічник. У ній можна швидко і смачно приготувати здоровий обід, вечеря і навіть сніданок. Наприклад, зварити яйця - в мішечок, круто або некруто.

1. Приготуйтеся до того, що з першого разу ідеально зварене яйце може не вийти. Час приготування залежить від величини яйця, кількості води, Налитої в прилад, моделі пароварки. Однак випробувавши прилад два-три рази, ви підберете оптимальний для себе режим. Плюси приготування яєць на пару очевидні - після варіння вони легко чистяться, їх шкаралупа не лопається, а навколо жовтка не утворюється синювата плівка.

2. Огляньте свою пароварку. Деякі моделі мають чаші зі спеціальними поглибленнями для яєць. Якщо ви виявили подібні у вашого приладу, прочитайте інструкцію - в ній буде зазначено термін варіння, оптимальний для конкретної моделі. Наливаючи воду в прилад, також дотримуйтесь інструкції.

3. Зустрічаються пароварки без заглиблень. У них теж можна готувати яйця. Укладіть їх прямо в чашу. Не розміщуйте їх в ємність для води, розташовану в нижній частині приладу.

4. Вимийте яйця, видаливши забруднення, протріть їх рушником і помістіть в чашу або спеціальні поглиблення. Якщо ви хочете зварити яйце круто, поставте таймер на 15 хвилин. Щоб отримати яйце в мішечок, варіть його 10-12 хвилин, а всмятку воно приготується за 7 хвилин. Стільки ж варяться і перепелині яйця круто. Дуже дрібні яйця приготуються швидше, особливо великі будуть варитися трохи довше.

5. Ваш малюк любить яйця некруто, а ви волієте зварені круто? Поставте таймер на 7 хвилин, за його сигналом дістаньте яйце, яке готувалося некруто, а інші залиште доварювати, виставивши ще 5-7 хвилин додатково. Одночасно з яйцями можна приготувати і інші страви для сніданку - наприклад, омлет або нарізані овочі. Завантажте їх на другий поверх пароварки.

6. Яйця, що готуються некруто, відразу ж після приготування витягніть з чаші, щоб вони не перетравилися. Ті, що зварені круто, можна залишити остигати прямо в пароварці, не перекладаючи в холодну воду. У приготованих на пару яєць шкаралупа відділяється легко, не прилипаючи до зварити білку....

Відповідь на запитання: Як зварити яйця в пароварці