Як зберігати дитячу суміш

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Сім'я & Відносини

Наготовлюючи дитяче харчування з сухої дитячої суміші треба пам'ятати про те, що при кімнатній температурі за нетривалий час в готовій суміші розмножуються бактерії, і дотримувати нехитрі правила, щоб уникнути такої ситуації.

Вам знадобиться:
- Пляшечки з кришками-ковпачками;
- Термос-контейнер;
- Сумка-холодильник;
- Термос;
- Пристрій для підігріву пляшечки.

1. Поставте свіжоприготовлену дитячу суміш в холодильник. Можна відразу розлити її по пляшечка або зберігати в мірній склянці, розливаючи в пляшки і підігріваючи у міру потреби.

2. Простерілізуйте пляшечки в киплячій воді протягом 25 хвилин перед першим використанням, потім поставте на стіл і накрийте чистою марлею.

3. Поставте пляшечку з залишилася після годування сумішшю в холодильник. Перед годуванням дістаньте її і підігрійте вміст в спеціальному пристрої. Якщо суміш залишилася в пляшечці та після другого годування, її краще не використовувати або, якщо залишилося багато, прокип'ятити залишок і взяти іншу, стерильну пляшечку.

4. Закривайте ємності з приготованою сумішшю кришками і зберігайте в холодильнику в закритому вигляді. Зберігайте суху суміш в сухому приміщенні, в захищеному від прямих сонячних променів місці, щільно закривши кришкою банку.

5. Візьміть у дорогу термос з окропом, кілька стерильних пляшечок, суху суміш. Це дозволить в будь-який час приготувати харчування, Не побоюючись за його чистоту. Можна взяти в дорогу пляшечки з готовою сумішшю, помістивши їх в сумку-холодильник або термос-контейнер. У цьому випадку зручно мати з собою електричний пристрій для підігріву пляшечок і мати доступ до електроживлення.

6. Прокип'ятіть суміш, яка залишалася при кімнатній температурі протягом 2-3 годин після годування, наповніть нею стерильну пляшечку, в такому вигляді її можна давати дитині.

7. Підігрійте суміш з холодильника в спеціальному пристрої, електроприладі для підігріву пляшечок або поставте пляшку в ємність з гарячою водою на кілька хвилин.

8. Зберігайте готову суміш в холодильнику не більше доби. Пляшечки з сосками, що стоять в холодильнику, накривайте пластмасовими ковпачками або стерильною марлевою серветкою. Перед використанням обшпарте соску окропом....

Відповідь на запитання: Як зберігати дитячу суміш