Як збити температуру дитині при грипі

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Сім'я & Відносини

Осінньо-зимовий сезон - пора грипозних захворювань. Якщо при грипі у дитини піднялася температура, не варто панікувати і тут же її збивати. Вживати заходів потрібно, якщо відмітка досягла 385 °.

Вам знадобиться:
- Вологий рушник;
- Дитячий панадол;
- Лимон.

1. При температурі вище 39 ° оберніть хворої дитини на нетривалий час вологим простирадлом або хоча б покладіть на чоло вологий рушник.

2. Найпростіший метод збити жар у дитини - зробити обтирання за допомогою вологого рушника, змоченого злегка теплою водою або слабким розчином оцту. Вода, після того, як випарується, збільшить віддачу тепла. Не використовуйте горілку або спиртовмісні розчини. Вони надають подразнюючу дію і можуть викликати токсичну реакцію у малюка. Після накрийте хворого тонким ковдрою, а на ніжки надіньте йому теплі шкарпетки.

3. При підвищенні температури організм втрачає більше вологи, ніж зазвичай. Тому в такому стані дитині слід пити як можна більше. Дайте йому рясне трохи тепле, але не холодне питво: кип'ячену воду або чай з лимоном, рослинні настої для кращого потовиділення, морс. Не давайте нічого гарячого. Пити хворій дитині потрібно часто, але маленькими ковтками. Інакше велика кількість випитого може викликати блювоту.

4. Дайте малюкові дитячий панадол, який випускається у вигляді порошків, таблеток, суспензій, сиропів, свічок. У препаратів, що містять панадол, різні назви, і у них, як правило, трохи побічних ефектів. Разову дозу вам допоможуть розрахувати провізори в аптеці. Терапевтична дія препарату при прийомі внутрішньо проявляється через півгодини-годину і триває від трьох до п'яти годин. При введенні свічок дитині стане краще через 3 години, але ефект триває довше. Не давайте хворій дитині аспірин і препарати, що містять ацетилсаліцилову кислоту. Вони надають руйнівний вплив на клітини печінки. Цей препарат протипоказаний при вірусних захворюваннях дітям молодше 15 років. Також не рекомендується збивати жар різними аналгетиками, через їх побічних дій....

Відповідь на запитання: Як збити температуру дитині при грипі