Як збити температуру у новонароджених

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Сім'я & Відносини

Поява у малюка ознак тієї чи іншої хвороби вимагає негайної реакції з боку батьків та лікарів. Це пов'язано з тим, що багато процесів у дитячому організмі протікають дуже швидко. Одним з перших ознак захворювання є підвищення температури тіла. Існує кілька способів її зниження, проте пам'ятайте, що всі заходи повинні проводитися за рекомендацією вашого педіатра.

1. Нелікарський зниження температури Ці способи ви можете використовувати до приходу лікаря, щоб полегшити стан малюка. Провітріть кімнату, адже новонародженому і так важко і жарко, тому свіже повітря допоможе створити комфортну атмосферу для нього. Вентилятор і кондиціонер можна використовувати лише в тому випадку, якщо струмінь повітря не потрапляє безпосередньо на дитину. Якщо малюк часто потіє, міняйте одяг. Краще використовувати бавовняну білизну. Також частіше міняйте пелюшку, на якій лежить маля. Обітріть тіло дитини серветками, змоченими в теплій воді. Також можете зробити маляті компрес на лоб із серветки, зволоженої водою кімнатної температури.

2. Обов'язково пийте дитини По-перше, рясне потовиділення природним чином допоможе знизити температуру. По-друге, ви уникнете обезводнення дитячого організму. Як правило, новонародженим рекомендують давати по чайній ложці кип'яченої води кожні півгодини. Якщо ваш малюк дуже сильно потіє, то можете давати воду через двадцять хвилин. Не намагайтеся поїти дитину більше ніж потрібно, так як через розтягнення стінок шлунка у малюка може з'явитися блювотний рефлекс.

3. Зниження температури за допомогою ліків Почати давати дитині ліки можна тільки після огляду лікарем-педіатром. Зазвичай він призначає небудь жарознижуючі засоби, а також противірусні та імуностимулюючі препарати. Для новонародженої дитини краще вибрати ліки у формі крапель, розчинів і свічок. Строго дотримуйтесь послідовності прийому лікарських засобів і їх дозування. Краще також не підмішувати ліки в молочні суміші або їжу, так як в недоїденою їжі може залишитися значна доза ліків....

Відповідь на запитання: Як збити температуру у новонароджених