Як збити температуру при прорізуванні зубів

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Сім'я & Відносини

Багато педіатри дотримуються думки, що невелике підвищення температури в період прорізування зубів у дитини - це нормальне явище. Однак субфебрильну (до 37-38 ° C) температуру обов'язково потрібно збивати, так як така температура дуже небезпечна грудних дітей.

Вам знадобиться:
-Жарознижуючі краплі або сиропи;
-Ванна з прохолодною водою;
-Жарознижуючі свічки;
-Знеболюючий гель для зубів;
-Дитяче заспокійливе (по необхідності).

1. Щоб швидко збити високу температуру у дитини старше року, дайте йому парацетамол (ацетаменінофен). Це найбезпечніше жарознижувальну на сьогоднішній день. Застосувавши його в разовій дозі 10-15 мг /кг ваги тіла в розчині всередину, ви знизите температуру тіла, приблизно на 1-15 ° С. Для зниження температури у немовляти можете використовувати також краплі Тайленол або жарознижуючі свічки, наприклад, Калпол. Пам'ятайте, свічки застосовувати можна не більше трьох днів поспіль. Після 6 місяців можете використовувати нурофен і Мотрин (краплі). Нурофен дуже солодкий і ви зможете дати його дитині без праці.

2. Наберіть теплу ванну, температура води повинна бути майже прохолодною. Опустіть дитину в воду. Приймати ванну він повинен кілька хвилин, якщо ви «перетримаєте» його і він почне тремтіти, температура підвищитися ще більше. Постійно давайте пити малюкові воду кімнатної температури, зовсім маленьким дітям можна подавати регідрон або педіалайт.

3. Для того щоб дитина переносив температуру трохи легше, тримайте його голову прохолодною, поклавши на лоб і потилицю мокру серветку. Не забувайте знеболювати ясна спеціальними кремами і гелями, при необхідності дайте малюкові і дитячі заспокійливі засоби. Не одягайте на дитину зайвий одяг, ні в якому разі не вкутуйте і не вкривайте щільно. Кілька разів в день провітрюйте кімнату. Якщо використовуєте памперси, зніміть їх і постарайтеся не одягати. У тому випадку, якщо висока температура тіла у дитини тримається більше 4-5 годин - викличте дільничного лікаря або швидку допомогу, адже у багатьох випадках прорізування зубів супроводжується ГРВІ і т.п.



...

Відповідь на запитання: Як збити температуру при прорізуванні зубів