Як поліпшити ендометрій

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Сім'я & Відносини

Ендометрій (від латинського - endometrium) - внутрішня слизова оболонка тіла матки. Вона являє собою складну, багатокомпонентну систему, що складається з покривного і залозистого епітелію, строми, основної речовини, кровоносних судин. Функції ендометрію полягають у створенні умов, оптимальних для імплантації бластоцисти в матці. Під час вагітності в ендометрії зростає число залоз і кровоносних судин. Розростання судин цього шару входить до складу плаценти, яка здійснює доставку кисню і поживних речовин ембріону. Так як же поліпшити ендометрій?

1. Якщо ендометрій не був достатньо зрілим до моменту бажаного зачаття, то його настання або просто не відбудеться, або (з великим ступенем імовірності) вагітність урветься на ранній стадії. Тому цю слизову оболонку необхідно перевіряти і в деяких випадках проводити лікування.

2. Щоб поліпшити ендометрій доктор, як правило, призначить вам комплексне лікування. У нього входить медикаментозна терапія, тобто прийом препаратів, спрямованих на збільшення естрогену в організмі (таких, наприклад, як Естрадіол, Естрофем, мікрофолліном, Дивігель, Прогінова). У деяких випадках, можуть допомогти фізіотерапевтичні процедури, голкорефлексотерапія, гірудотерапія (лікування за допомогою п'явок), плазмофорез, озонотерапія, магнітотерапія та інші.

3. Якщо ж недостатній рівень ендометрію безпосередньо пов'язаний з недорозвиненням матки, проводиться тривалий курс гормонотерапії, спрямованої на заповнення браку певних гормонів і "підрощування" органу. При цьому шанси на поліпшення Ендотерм і можливість запліднення прямо залежать від ступеня його недорозвинення.

4. Якщо жінка раніше переривала вагітність шляхом вискоблювання, особливо, якщо аборт був зроблений на невисокому професійному рівні, а тим більше - поза медичної установи, це може створити важковирішувану проблему. При видаленні всього функціонального шару матки жінка позбавляється тієї основи, з якої міг би розвинутися хоч якийсь ендометрій.

5. На практиці повне видалення ендометрію буває вкрай рідко. Тим не менш, жінці слід пам'ятати про цю проблему і по можливості не доводити справу до аборту. Адже якщо в ендометрії зустрічаються «всього лише» окремі місця, де шар так і не вдається відновити, досягнення вагітності стає проблематичним!...

Відповідь на запитання: Як поліпшити ендометрій