Як збити температуру маленькій дитині

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Сім'я & Відносини

Хворий дитина завжди викликає тривогу у батьків особливо в тих випадках, коли в силу свого віку він ще не в змозі озвучити, що саме його турбує. Температуру у дитини багато мам відчувають і без градусника, орієнтуючись лише на особливості поведінки малюка, але далеко не у всіх випадках необхідно бігти в аптеку за ліками.

Вам знадобиться:
Жарознижуючі засоби, горілка, оцет, вода, вата або тканину для обтирання

1. У дитячому віці температура нижче, ніж в 38 градусів, не збивається. Виняток становлять лише ті діти, у яких є схильність до судом. Найчастіше у таких дітей проблеми по лінії неврології і для них навіть невеликий підйом температури небезпечний. У пошуку відповіді на питання про те, як збити температуру у дитини, слід відштовхуватися від двох можливих шляхів вирішення проблеми. Перший шлях - медикаментозний. Якщо температура наближається до 39 градусів, необхідно дати дитині засіб від температури в тій кількості, яка адаптована для його віку. Для самих маленьких найбільш зручною формою будуть свічки, а для дітей постарше підійдуть сиропи із змістом парацетамолу. У грудному віці розрахунок медикаментозного засобу ведеться з урахуванням ваги дитини. Час між прийомами жарознижуючого варіюється від 4 до 6 годин.

2. Другий спосіб, за допомогою якого температура у дитини може бути знижена, охоплює народні засоби. Це обтирання кистей рук і стоп ніг горілкою або оцтом, розведеними в пропорціях один до одного з водою. Чистий спирт використовувати не можна, так як він може негативно впливати на чутливу шкіру, крім того, пари спирту будуть вдихати дитиною, що також не потрібно. Цей склад охолоджує, проте потрібно бути готовими до того, що реагувати на дану процедуру дитина буде негативно. Укутувати малюка не слід, так як тіло повинно вільно охолоджуватися.

3. Також можна спробувати обгортання. Для цього малюка роздягають, простирадло або пелюшку змочують у воді кімнатної температури і на 15 хвилин вкривають нею ніжки дитини до щиколоток. Робиться ця процедура в тому випадку, коли дитина дуже гарячий....

Відповідь на запитання: Як збити температуру маленькій дитині