Як заспокоїти кашель у дитини

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Сім'я & Відносини

Будь-який батько турбується про здоров'я своєї дитини. Дуже часто дітки хворіють на простудні захворювання, а одним з їх симптомів є кашель. Чи погано це? Ні. При кашлі організм очищається від мікробів і не потрібних мікроорганізмів. Добре, коли при кашлі виділяється мокрота. Але якщо цього не відбувається, тоді потрібно лікування. При яких захворюваннях буває кашель, і як його заспокоїти?

1. Кашель можна лікувати по-різному, в залежності від його характеру. В основному, ліки від кашлю діляться на три групи: 1) відхаркувальні, 2) заспокійливі кашель, 3) розріджують мокротиння. Крім ліків потрібно проводити процедури: ставити банки і гірчичники; розтирати грудну клітку. Завдання батьків - зробити все можливе, щоб кашель був мокрим, і мокрота відхаркувальний.

2. При обструктивному бронхіті. Мокрота за складом дуже в'язка, і це утрудняє видих повітря. Тому потрібно спочатку пити ліки для розрідження мокроти, а потім - відхаркувальні. Необхідно поїти дитину достатньою кількістю рідини і робити кілька разів на день масаж. Якщо дитина страждає алергією, то йому не можна ставити гірчичники.

3. При трахеїті. На початку захворювання кашель сухий і мокрота відсутня. Тому перші дні потрібно приймати муколітичні ліки, а через час - відхаркувальні. Коли мокрота початку відкашлюватися, прийом ліків можна скасувати і робити тільки масаж. Не забувайте поїти дитину теплою рідиною. При відсутності температури можна парити ніжки і ставити гірчичники.

4. При вірусних фарингітах. Кашель частий і сухий. Рекомендується робити інгаляції з додаванням трав, аромамасел. Щоб кашель не заважав дитині вночі спати, можна дати ліки, яке його заспокоює.

5. Тривалий кашель. У такій ситуації необхідно звернутися до лікаря і здати клінічний аналіз крові, тому що причини виникнення кашлю можуть бути самі різні. Його може спровокувати навіть тривалий прийом відкашлюється засобів.

6. При коклюші. Кашель починається зі свистячого вдиху і триває приступообразно кілька хвилин. Такий кашель може спровокувати навіть гучний звук або яскраве світло. У даній ситуації підходять тільки препарати, що заспокоюють кашель і нервову систему. Протягом року, навіть при звичайних застудах, кашель може мати «коклюшний» характер.

7. При помилковому крупі. Дитину потрібно обов'язково покласти в лікарню, тому що крім в'язкого мокротиння, у нього ще й набрякає слизова гортані. Поки швидка допомога не приїхала, потрібно дати велику дозу муколітичних засобів, рясно поїти теплим питтям і відкрити вікно, щоб провітрити кімнату.

8. Кашель може бути різного походження і типу. Тому, перш ніж почати лікування, потрібно бути впевненим, що воно не зашкодить....

Відповідь на запитання: Як заспокоїти кашель у дитини