Як заспокоїти дитину вночі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Сім'я & Відносини

Грудне діти часто прокидаються вночі, і на це у них є свої причини. Практично в кожній сім'ї існують свої ритуали по заспокоєнню малюка. Основні способи, які використовують батьки, це ліквідація причини занепокоєння малюка і створення йому умов, до яких він звик за час свого внутрішньоутробного розвитку.

1. Дитина прокидається вночі, коли йому холодно або жарко, від голоду або якщо прийшов час міняти підгузник. Або у нього нічні страхи, адже для малюка занурення в сон - незрозуміле явище. Раптом всі кудись зникли, в тому числі мама, чому, навіщо? Розберіться в причинах нічних пробуджень, будь-яка мама з часом починає їх розділяти інтуїтивно. Відповідно, заспокойте дитину після ліквідації цих причин.

2. Дитина може часто прокидатися і плакати вночі від того, що у нього ріжуться зубки. Його турбує дискомфорт під роті, Може підвищуватися температура. У таких випадках дайте малшу дитячий препарат на основі парацетамолу, а ясна змастіть знеболюючим гелем. Інша поширена причина нічних занепокоєнь - болі в животі, обумовлені підвищеним газоутворенням. У цьому випадку зробіть дитині легкий масаж живота і прикладіть теплу пелюшку.

3. Зовсім маленькі дітки, до трьох місяців, турбуються ночами з причин, які батьки часто не можуть правильно оцінити і усунути. Якщо дитина нагодована, у нього сухі пелюшки, він не відчуває спрагу і у нього немає кишкових кольок - створіть йому комфортні умови, до яких він звик за час свого перебування в маминому організмі.

4. Спочатку туго сповила малюка, його вільні руки - неприродне для нього стан. Під час мимовільних рухів руками діти часто лякаються. До того ж, під час перебування дитини в матці він звик до тісноти, але при цьому там було безпечно і комфортно. Потім покладіть його на бік, усередині мами він був згорнутий клубочком. Положення немовляти на спині лише посилить його тривогу.

5. Після цього заспокоюйте малюка тихими шиплячими звуками. За дев'ять місяців він звик чути шуми маминого організму, це його заспокоїть. Чим голосніше дитина плаче, тим сильніше шіпіте йому у вушко. Дайте йому соску або груди, під час свого внутрішньоутробного розвитку дитина смоктав пальчики, для нього це звично.

6. Тепер, коли малюк туго сповите, лежить на боці і з соскою в роті - візьміть його на руки і почніть заколисувати. Амплітуда рухів повинна бути маленькою, не варто сильно розгойдувати дитини. Йому більш звичні невеликі плавні рухи, які він відчував під час свого внутрішньоутробного розвитку. Після того як ви ліквідували явні причини нічного неспокою і створили малюкові звичні і комфортні умови, він буде спати спокійно....

Відповідь на запитання: Як заспокоїти дитину вночі