Як заспокоїти немовля

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Сім'я & Відносини

Здавна існує думка про те, що крик для грудних дітей навіть корисний, тому він нібито сприяє розвитку системи дихання. Але це твердження спірне. Чи буде краще для малюка, якщо він буде відчайдушно кричати чи ні, але отримати стрес або пупкову грижу він зможе цілком. Медичні авторитети і здоровий глузд підказують батькам, що грудничка потрібно обов'язково заспокоювати.

1. Одна з найпоширеніших причин дитячого плачу - проблеми в роботі шлунково-кишкового тракту. Його система ще не повністю сформована і дуже чутлива. Якщо у малюка болить живіт, після годування візьміть його на руки і влаштуйте у вертикальному положенні. Хай трохи побуде в позі «солдатика», і незабаром за характерною легкою відрижці ви зрозумієте, що почала працювати травна система. Малюкові скоро стане легше.

2. Можете скористатися старими перевіреними засобами від кольок: дайте малюкові крапельку кропової водички. Вона допоможе йому позбавитися від зайвих газів у кишечнику. Покладіть дитину на коліна, на теплу пелюшку, підкладіть під його живіт долоню, зробіть легкий масаж, погладжуючи за годинниковою стрілкою. Тепла вода і ванна теж допоможуть позбавити його від цієї неприємності. Але прогрівання живота робити не варто, щоб не нашкодити більше. Якщо коліки не припиняються, може бути, вам краще звернутися до лікаря.

3. Може бути, ваш малюк просто голодний? Погодуйте його грудьми, в більш старшому віці дайте пляшечку з молоком або кашку.

4. Щоб втомлений малюк заспокоївся і заснув, походіть, тримаючи його на руках, плавно покружляв його, заколисати в колисці. Поговоріть з ним. Ваш спокійний і впевнений голос, приємна тиха музика - чудодійні засоби для зміцнення нервової системи вашого первістка.

5. Подивіться, чи зручно дитині лежати, чи не заважають якісь жорсткі складки на одязі або пелюшках? Чи не є причиною неспокою малюка забруднені пелюшки або памперси? Переповити дитину не дуже туго, але більш акуратно. Колись, у старі часи, грудних дітей навіть навмисно сповивали в спеціальні міцні смужки тканини.

6. Якщо є така можливість і дозволяють погодні умови, Намагайтеся частіше виносити дитину на свіже повітря. Це дуже корисно для його здоров'я, не кажучи вже про те, що на вулиці він швидше заспокоюється і міцніше засинає.

7. Залучіть увагу малюка, який вередує, чимось цікавим: покажіть яскраву, красиву іграшку, кулька, жива рослина на підвіконні. Все нове і незвичайне йому обов'язково сподобається.

8. А найголовніші засоби заспокоювання маляти - це посмішка, ваша до неї любов, увагу. І тоді ви станете дуже добре розуміти причини зміни в його поведінці, а у нього буде все менше приводів для примх і плачу....

Відповідь на запитання: Як заспокоїти немовля