Як заспокоїти дитину, коли вона плаче

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Сім'я & Відносини

Мама - найважливіша і найскладніша професія на світі. У вас немає вихідних, перерв на каву та лікарняних, ви працюєте щодня і щохвилини. Мама впорається з усім, але коли дитина плаче, навіть вона готова опустити руки. Малюк заходиться від крику і сліз, а ви не можете це припинити. Нерви здають, ви починаєте злитися і вже готові зірватися. Стривайте, а ви пробували його заспокоїти? Не підвищити голос і покарати, асаме заспокоїти? Зробити це можна в такий спосіб.

Вам знадобиться:
Енциклопедія по догляду за дитиною, кімнатний фонтанчик, іграшки, домашні вихованці.

1. Якщо дитина плаче, значить, на те є причина, а ось наскільки вона серйозна - мокрий підгузок або бажання вкусити за вухо кота, Це вирішувати вже вам. Щоб заспокоїти малюка, спробуйте по порядку усунути причини можливого плачу.

2. Дитина мокрий - пора міняти пелюшки. Навіть якщо в пологовому будинку вам сказали, що сповивати потрібно кожні 2-3 години перед годуванням, це зовсім не означає, що малюк «зробивши свої справи», повинен тихенько чекати наступної зміни підгузника.

3. Малюк голодний - груднички швидко втомлюються, тому можуть засинати прямо на середині годування, не наївшись. У цьому випадку зручно годувати малюка на вимогу. Щоб дізнатися, чи вистачає малюку молока, проведіть тест на «мокрі пелюшки».

4. Дитина хоче спати. Перезбудження крихта не може відразу заснути, хоча і сильно цього хоче. Проявіть терпіння і постарайтеся його заколисати. У такій ситуації помічниками стануть спокійна тиха музика або дзюркотлива вода - кімнатний фонтанчик або тонкий струмінь напору води у ванні. Наспівуйте колискову, можна навіть злегка вальсувати, заколисуючи дитя. Більше гуляйте на свіжому повітрі і добре провітрюйте приміщення, де спить дитина.

5. Якщо грудничок плаче під час купання, прогулянок, переодягання, можливо, перший досвід цих процедур був невдалий. Дитина боїться і відчуває дискомфорт. Створіть сприятливі умови, Погладьте, говорите ласкаві слова, всі рухи нехай будуть м'якими і плавними. Перші дні новонародженого можна опускати в ванночку разом з пелюшкою, так простіше звикнути до зміни температурного режиму. Іноді дітки плачуть на вулиці, не люблять знаходитися в колясці. Спочатку виносите дитину на руках, заколисують і кладіть у коляску, так він звикне і перестане боятися.

6. Перевірте, чи не замерз або не перегрівся малюк. Це теж є причиною плачу. Недосвідчені мами все перебільшують і замість однієї сорочечки одягають дві - на всяк випадок.

7. Якщо всі вищеописані причини недоречні, ймовірно, малюк відчуває біль. Це і кольки, і температура, і застуда, і прорізування зубів. У цьому випадку проконсультуйтеся зі своїм педіатром. Не варто займатися самолікуванням.

8. Щоб заспокоїти дитину, коли він вдарився або злякався, скористайтеся наступними радами:
• Візьміть на руки і змініть обстановку, віднесіть в інше приміщення, підійдіть до вікна, погладьте, пожалійте.
• Розсмішіть дитини - пощекочіте, поносіть «літачком».
• Покажіть улюблену іграшку або домашня тварина, піврічного дітки дуже люблять «рухаються іграшки».
• Якщо малюк набив гулю - подуйте, для діток це справжнє захоплення, а заодно покарайте «кривдника», який винен.

9. Підросла дитина настійно вимагає саме те, що йому не можна. Скористайтеся фантазією, син хоче кришталевий келих - запропонуйте порожню пластикову пляшку, намагається залізти у вашу скриньку - дайте велику порожню коробку і сховайте в ній іграшки. Це потрібно робити дуже швидко, імпровізація зможе вам допомогти в будь-якій ситуації....

Відповідь на запитання: Як заспокоїти дитину, коли вона плаче