Як поліпшити грудне молоко

Posted by Admin on 17-07-2013, 04:48 in Сім'я & Відносини

Останнім часом на полицях магазинів є величезний вибір сумішей-замінників грудного молока. Проте жоден продукт не замінить малюкові молока матері. І для успішного та тривалого грудного вигодовування жінці необхідно стежити за складом грудного молока, а при зниженні його якості вжити всіх заходів для поліпшення.

Вам знадобиться:
Лактаційні чаї, свіжі та якісні продукти.

1. Звичайно, якість молока залежить і від генетичної схильності. Але це далеко не головна причина успішної лактації. Розглянемо кілька способів поліпшити грудне молоко. Перше правило: хороший настрій матері-годувальниці - запорука якісної лактації. Постарайтеся зберігати душевну рівновагу і спокій. Стреси і переживання різко знижують вироблення грудного молока.

2. Правило друге - не нехтуйте виписаними в поліклініці лактаційної чаями. Навіть якщо вони не вплинуть безпосередньо на кількість молока, трав'яні збори, в будь-якому випадку, дуже корисні для організму в цілому.

3. Правило третє - правильне харчування. Одна з причин, по якій багато жінок відмовляються від грудного вигодовування, небажання дотримуватися досить жорстку, але необхідну дієту. З раціону годуючих матерів виключаються всі солодощі, червоні фрукти і овочі, продукти, що змінюють смак молока (лук, часник), продукти, що викликають бродіння і, як наслідок, підвищене газоутворення (виноград, капуста, бобові), цитрусові, всі газовані напої, будь-які продукти, що містять штучні барвники та ароматизатори. Такий жорсткий режим харчування особливо важливо дотримуватися в перші 3-5 місяців, поки травна система малюка не до кінця сформована.

4. І, нарешті, правило четверте - багато мами справедливо зауважують, що після прогулянки на свіжому повітрі молоко прибуває краще, тому, по можливості, проводите більше часу на вулиці. І пам'ятайте: грудне молоко - це не тільки харчування малюка, але і його захист. Тому намагайтеся зберегти грудне вигодовування якомога довше, тоді ваша дитина буде веселий і здоровий....

Відповідь на запитання: Як поліпшити грудне молоко