Як очистити екран

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Комп'ютери & ПЗ

Запилиться плазмова панель або ЖК-телевізор з часом починає погано передавати кольори. Воно й зрозуміло: заважає цьому накопичився шар пилу. Якщо просто взяти ганчірочку і стерти шар пилу з екрану, його можна подряпати, навіть того не помітивши. Тим більше, якщо ви побачили, скажімо, на екрані свого РК-монітора якесь цятка, не варто слинявий палець і намагатися це пляма стерти, інакше жирні плями на дисплеї неодмінно з'являться. Як же правильно чистити екран, читайте далі.

Інструкція:
1.
Деякі виробники РК-телевізорів і плазмових панелей радять користуватися спеціальними засобами, що чистять, хоча і без цих засобів можна обійтися. У їх склад неодмінно входить дистильована вода, тому діставши її, ви можете самі приготувати чистячий засіб для свого телевізора або монітора. Вам достатньо змішати дистильовану воду з ізопропіловий спирт, і у вас вийде абсолютно м'яке, нешкідливе, ефективне і дешевий засіб для очищення екрана.

2. Пил і відбитки пальців - це найпоширеніші забруднення екранів РК-моніторів, телевізорів і пластикових панелей. Щоб справитися з пилом і жирними слідами від пальців, вам потрібно ретельно підготуватися. Так що дістаньте спочатку дистильовану воду, ізопропіловий спирт, мірний стаканчик, два шматочки чистої і м'якої безворсової тканини, а також ватяний тампон на паличці (вушні палички).

3. Спочатку вимкніть свій телевізор або монітор і дочекайтесь її повного остигання. Обережно протріть екран м'якою безворсовою тканиною, щоб позбутися від пилу. Тепер зробіть м'яку суміш для очищення вашого екрану. За допомогою мірного стаканчика відміряйте рівні частини ізопропілового спирту і дистильованої води.

4. Опустіть ту ж саму тряпочку в розчин чистим кінцем, після чого вийміть її і акуратно вичавіть. Далі обережно і ніжно протріть вологим шматочках тканини весь екран телевізора, монітора або плазмової панелі.

5. Стик корпуса і екрану - це проблемне місце, куди заганяється пил під час чищення екрану. Для очищення стику занурте один кінчик ватного тампона в раніше приготовлену суміш дистильованої води і ізопропілового спирту. Вичавіть тампон і акуратно проведіть їм уздовж стику корпуса монітора або телевізора і його екрану.

6. Витріть екран другим шматочком тканини насухо. Вологу на екрані не залишайте, тим більше перед включенням техніки....

Відповідь на запитання: Як очистити екран