Як поміняти користувача

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Не дарма комп'ютер називається персональним, тобто задуманим на одного конкретного користувача, під чиї звички і потреби він і повинен бути ідеально підігнаний. За «замовчуванням» один користувач володіє правами адміністратора - тобто може працювати з будь-якими папками, документами і програмами, а також вносити зміни в конфігурацію комп'ютера.

Інструкція:
1.
Для того, щоб поміняти користувача спочатку створіть на вашій машині ще одну незалежну конфігурацію. Відкрийте Панель управління і виберете розділ «Облікові записи користувачів». Клацніть мишкою на рядку Створення облікового запису, запустивши спеціальну програму - «майстер», яка підкаже вам всі необхідні дії, які потрібно виконувати в покроковому режимі.

2. Виберіть ім'я нового користувача - з цим ви впораєтеся і без зайвих рад. Натисніть кнопку Далі, перед вами вийде нове меню, В якому ви повинні визначити, якими правами буде володіти новий користувач. Варіанти прав: з правами Адміністратор користувач зможе вносити в комп'ютер будь-якого роду зміни; користувач з Обмеженою записом практично безправний - він працює лише з загальнодоступними папками та навіть встановити програму своїми силами не завжди зможе.

3. Натисніть кнопку Створити, ви завершите процедуру створення облікового запису. Тепер перезавантажте операційну систему, перед вами виникне спеціальне Вікно привітання, прикрашене значками, відповідними створеним вами облікових записів. Клацнувши по тому чи іншому значку, ви можете міняти того чи іншого користувача....

Відповідь на запитання: Як поміняти користувача