Як поміняти екран вітання

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Комп'ютери & ПЗ

Нудний незмінний вже багато часу екран здатний нагнати тільки тугу, хочеться зробити його більш приємним оку, налаштувати у відповідності з нашим смаком. За допомогою спеціальних утиліт справити подібну настройку нескладно.

Вам знадобиться:
Для зміни стандартного екрану вітання буде потрібно безкоштовна утиліта LogonStudio.

Інструкція:
1.
Скачайте програму LogonStudio з сайту виробника www.stardock.com. Запустіть завантажений файл і виконайте установку програми, вибравши зручне для вас місце установки.

2. Після установки програми автоматично відкриється папка з її ярликами (за замовчуванням WinCustomize). Запустите ярлик LogonStudio. Програма запропонує зареєструвати себе в системі в якості керуючої екраном вітання. Погодьтеся на цю пропозицію.

3. Після запуску програми на вкладці Logons можна побачити три варіанти екрану вітання, що поставляються разом з програмою. Ви можете вибрати будь-який з запропонованих, або створити свій. Для створення власного екрану вітання натисніть кнопку "Edit". Відкриється меню зміни робочого столу. Клацніть мишкою на фоновій зображенні. У правому меню з'явиться пункт Properties: center panel. Цей пункт відповідає за властивості центральної панелі екрану вітання.

4. У меню Picture клацніть на значок "". Відкриється вікно Edit picture. Натисніть кнопку Browse і виберіть будь-яку картинку, Яку ви хочете використовувати в якості фону для екрану вітання. Картинка повинна мати формат. Bmp. Натисніть OK. Тепер в основному вікні програми ви можете бачити екран, створений вами. Виберіть його для використання за замовчуванням. Натисніть ОК. Ваш екран буде використовуватися при завантаженні системи....

Відповідь на запитання: Як поміняти екран вітання